Modna revija branda Anima M.

U Muzeju-Museo Lapidarium 9 / 12 / 2016 s početkom u 19:00 sati, očekuje Vas velika modna revija branda Anima M. Modno događanje premijerno će predstaviti novu zimsku kolekciju pod nazivom “These Crazy Lines”, mlade dizajnerice Mirne Posavčević.

Kao posebnu gošću večeri izdvaja se Barbara Munjas koju često možemo vidjeti u Mirninim kreacijama i koja, kroz aktivnost svojih nastupa, uvijek iznova potvrđuje uspjeh u realizaciji ideje vodilje branda Anima M. – lakoća, jednostavnost i udobnost kretanja.
Osim u reviji i izložbi, posjetitelji će moći uživati i u kušanju kvalitetnih istarskih vina poznatih vinara aktualnog podneblja te u kulinarskim delicijama Ane Gergorić iz Umaga. Večer se potom nastavlja u “Booze and Blues” klubu (“Nautica” – Novigrad) uz piće dobrodošlice i afterparty.

Sudjeluju:

Tim frizerskog salona “Moon” pod vodstvom spretne Gabrijele Alajbegović, vrlo nadarena mlada vizažistica Cristabell Fonović, muzički kompilator Antonio Pren, modeli Martina Klimić, Emi Dobrilović, Tanja Zeba, Tina Mičić, Naomi Drušković, Saša Zeba, počasni gosti Barbara Munjas te Petar Dugandžić – “Rainbow23”. Uz navedene, u sklopu modne revije sudjeluje i tim ljudi Muzeja – Museo Lapidarium pod vodstvom dr. sc. Jerice Ziherl.

Voditelji programa: Dina Kamber i Stribor Filić.

Anima M. plod je predanosti u stvaranju životnog sna iza kojeg stoji Mirna Posavčević. Služeći se izuzetno izraženim talentom u sklapanju boja, linija i tekstura u jedinstvenu cjelinu, Mirna je svoje snove pretvorila u stvarnost. Mlada, skromna dizajnerica koja, iako iza sebe ima već mnogo modnih događanja, ističe kako još uvijek gradi svoj modni put. Članica je Hrvatskog Udruženja Interdisciplinarnih Umjetnika (HUiU) uz koje uspješno djeluje te suradnjom širi svoje obzore.