AiR Kuberton u Beču

ARTIST IN RESIDENCE 2022
                                                     Hungary / Croatia / Vienna / Sri Lanka

air 1

U galerijskom prostoru Krinzinger Schottenfeld u Beču otvara se skupna izložba umjetnika koji su sudjelovali u umjetničkim rezidencijama u Mađarskoj, Hrvatskoj, Austriji i Šri Lanci u 2022. godini.

Otvorenje izložbe održati će se 10. 03. 2023. u 19h u Krinzinger Schottenfeld, Schottenfeldgasse 45, Beč. Izložba ostaje otvorena do 22. 04. 2023.

Muzej – Museo Lapidarium predstavlja hrvatske umjetnike koji su boravili na umjetničkoj rezidenciji u Kubertonu (AIR Kuberton) u razdoblju od srpnja i od rujna do studenog 2022.; Đanina Božića (HR), Igora Grubića (HR), Tinu Gverović (HR), Marcela Viqueza (E i GCA) i Urlike Leinbacher (A).

air.2

OPENING HOURS: TUE – FRI 12 – 6 PM , SAT 11 AM – 2 PM

GALERIJA FOTOGRAFIJA S OTVORENJA IZLOŽBE AIR 2022; postav radova u
Krinzinger Schottenfeld:

Đanino BožićĐanino Božić (s ljubaznošću Galerije Krinzinger / fotografija 2023. Tamara Rametsteiner)

Igor GrubićIgor Grubić (s ljubaznošću Galerije Krinzinger / fotografija 2023. Tamara Rametsteiner)

Marcelo Viquez (1)Marcelo Viquez (s ljubaznošću Galerije Krinzinger / fotografija 2023. Tamara Rametsteiner)

Ulrike Leinbacher & Tina GverovićTina Gverović i Ulrike Lienbacher (s ljubaznošću Galerije Krinzinger / fotografija 2023. Tamara Rametsteiner)

Urlike LeinbacherUlrike Lienbacher (s ljubaznošću Galerije Krinzinger / fotografija 2023. Tamara Rametsteiner)

Tina GverovićTina Gverović(s ljubaznošću Galerije Krinzinger / fotografija 2023. Tamara Rametsteiner)

otvorenje izložbeOtvorenje izložbe (fotografija: Đ. Božić)

Picture1 Picture2 Picture3