4. AiR Kuberton

Galerija Rigo, Novigrad – Cittanova
Izložba radova 4. umjetničke rezidencije – AiR – Kuberton
Otvorenje: 23. 8. 2019. u 20 sati

Izložba ostaje otvorena do 12. 9. 2019.

Četvrta po redu umjetnička rezidencija koja je okupila suvremene hrvatske i inozemne umjetnike održala se u Kubertonu, u razdoblju od svibnja do srpnja 2019., u organizaciji Muzeja – Museo Lapidarium i Krinzinger Projekte iz Beča.

SUDJELUJU:

Petra Pletikos & Iva Horvat (Pula)
Dominik Vuković (Zagreb)
Imre Nagy (Beč)

Postav i otvorenje izložbe

AiR-1-web
Iva Horvat “Metamorphosis”, tuš na papiru, 2019. (lijevo), Petra Pletikos “Binary Landscaping Vol. 2”, vektorska grafika / print na vinil foliji, 2019. (desno)

AiR-2-web
Dominik Vuković, crveni akrilni tuš na papiru, 2019.

AiR-3-web
Imre Nagy, “Astral bag”, kombinirana tehnika: aluminijska folija, palmina grana, jabuka, japanska pila, metalna traka, 2019.

AiR-4-web

AiR-5-web
Iva Horvat, Petra Pletikos i ravnateljica Muzeja-Museo Lapidarium Jerica Ziherl

AiR-6-web

AiR-7-web

– – –
Naslovna fotografija /plakat: dizajn; Oleg Šuran // crtež; Dominik Vuković, “Mladi pilot”, Dječje maštanje o budućnosti, crveni akrilni tuš na papiru, 2019

Program je realiziran sredstvima Grada Novigrada – Cittanova, Istarske županije – Upravnog odjela za kulturu i Ministarstva kulture Republike Hrvatske.
Logo-Novigrad-50-vel.-pix.-za-web zupanijodjelzakulturu-WEB Logo-MINK-100-pix.-za-web